Süleymanpaşa Belediyesi’nin her akşam ayrı bir mahallede kurduğu Gönül Sofrası, bu gecede Dedecik Mahallesi sakinlerini aynı sofrada buluşturdu.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in muhtarlar ile birlikte düzenlenen iftar organizasyonunda olduğu için katılamadığı programda Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Sabri Çınar Dedecik Mahallesi sakinleri ile tek tek görüşüp Ramazan-ı Şerif’lerini tebrik etti.

Nihat Bayraktar tarafından finanse edilen Gönül Sofrası’nın Dedecik Mahallesi durağında dualarla oruçların açılmasının ardından Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Sabri Çınar vatandaşlara seslendi.

ÇINAR: “AYNI SOFRANIN ETRAFINDAN DUALARIMIZI BİRLİKTE ETTİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Çınar; “Rabbim tuttuğunuz oruçları, kıldığınız namazları, ettiğiniz duaları kabul eylesin. Süleymanpaşa Belediyesi olarak her akşam ayrı bir mahallede konuğunuz olduk. Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanımızın muhtarlar ile birlikte iftar programı olduğu için bu akşam bizler sizinleyiz. Kendisinin çok selamları var. Sizlerle olamadığı için üzgün olduğunu, ancak başka bir gün mutlaka ziyaretinize geleceğini ifade etti. Gönül Soframızda bizlerle birlikte olduğunuz için, aynı sofranın etrafından dualarımızı birlikte ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Sabri Çınar, “Hayırlı Ramazanlar” diyerek sözlerini tamamlarken program Osmanlı macunu, pamuk şekeri ve şerbet ikramı ile sona erdi.

TurkHacks Hacking Warez Forum | Jrr Kurumsall v2.0
Telefon NUMARAMIZ

0282 259 59 59

Sabri Çınar,Süleymanpaşa Belediyesi,Tekirdağ,Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yardımcısı