Başkan Yüksel'in Gönül Sofrası'na katılamamasının sebebini açıklayarak sözlerine başlayan Çınar; "Süleymanpaşa Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel'in şehrimiz için acilen Ankara'da bir toplantıya katılması gerektiği için bu akşam sizlerle beraber olamadı. İftar programını yaparken özellikle Husunlu Mahallesi'nde iftar olmasını başkanımız bizzat istedi. Geçtiğimiz yıllarda da burada iftar olmamış. Husunlu Mahallesi bizlere fazlasıyla sahip çıktı. Biz de Husunlu Mahallemizdeki dostlarımızı, vatandaşlarımızı unutmayalım orada güzel bir iftar geçirelim dedik. Ona nasip olmadı ancak sizlere selamlarını söyleyip, en kısa zamanda Husunlu'ya gelip sizlerle görüşeceğini iletmemi istedi." dedi.

"İŞADAMLARIMIZ DA VATANDAŞLARIMIZ DA GÖNÜL SOFRALARIMIZA SAHİP ÇIKIYOR"

Gönül Sofraları ile sözlerine devam eden Sabri Çınar; "Süleymanpaşa Belediyesi olarak ramazan ayı için her gün ayrı bir mahallemizde iftar organizasyonu yapıyoruz. Ramazanın sonuna geldiğimizde de yaklaşık 50 bin vatandaşımızı Gönül Sofrası'nda buluşturmuş olacağız. Kadir Gecesi'nde de sahilimizde 8 bin kişilik iftar düşünüyoruz. Tekirdağ'ın önde gelen iş adamları iftarlarımızı finanse ederek vatandaşlarımız ise oruçlarını bizlerle birlikte açarak Gönül sofralarına sahip çıkıyor. Her mahallede geçmiş yıllarda verilen iftarlara göre neredeyse %40lık bir fazla katılım oldu. Bu da bizim bereketimiz. Rabbimize şükürler olsun ki güzel bir ramazan geçiriyoruz. İnşallah bütün ramazanlarımız böyle olur." diye konuştu.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Sabri Çınar, "Hayırlı Ramazanlar" diyerek sözlerini tamamlarken program Osmanlı macunu, pamuk şekeri ve şerbet ikramı ile sona erdi.

TurkHacks Hacking Warez Forum | Jrr Kurumsall v2.0
Telefon NUMARAMIZ

0282 259 59 59

Sabri Çınar,Süleymanpaşa Belediyesi,Tekirdağ,Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Yardımcısı